KONTAKT ZE MNĄ >

Ekspert Finansowy

Łukasz Pietura

Poznań i okolice
+48 501019373
kredyty@lukaszpietura.pl

Współpracuję z Grupą ANG S.A.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Ekspert Finansowy Łukasz Pietura

O mnie

Moją przygodę z finansami zacząłem od studiów na kierunku Finanse i Bankowość w Wyższej Szkole Bankowej, gdzie najpierw uzyskałem tytuł licencjata, później magistra.
Nie od razu jednak zawodowo związałem się z finansami. Ścieżkę zawodową zacząłem od pracy u Ojca - w zakładzie fotograficznym, gdzie pomogłem wprowadzić fotografię cyfrową. Obecnie firmę prowadzi mój brat - Tomasz Pietura.

Nazywam się Łukasz Pietura i od 2012 roku jestem ekspertem finansowym.

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gdzie byłem w latach 2019, 2020 i 2021 nominowany, jako jeden z trzech w Polsce, do tytułu Eksperta Hipotecznego Roku w firmie Expander Advisors sp. z o.o.

W 2010 roku zostałem agentem ubezpieczeniowym w PZU Życie S.A.

W 2012 roku rozszerzyłem swoje usługi o pośrednictwo w kredytach w Home Broker, a dokładnie w jej spółce córce dla doradców finansowych, HB Finanse sp. z o.o.

W 2012 roku moje zaangażowanie podczas pracy z klientem zostało zauważone także przez Dyrektora Regionalnego firmy Expander Advisors sp. z o.o., gdzie została mi zaproponowana współpraca o jeszcze szerszym charakterze.

W 2022 roku, po 9 latach w Expander, zdecydowałem się na usamodzielnienie, kontynuując ubezpieczenia na życie, majątkowe, kredyty hipoteczne, gotówkowe rozszerzając o jeszcze szerszą gamę produktów i usług finansowych jak pozostałe ubezpieczenia, leasingi i kredyty firmowe. Samodzielność w finansach nie oznacza, że się jest samemu.
Zakupiłem akcje Grupy ANG S.A., gdzie w formie współpracy z Grupą ANG S.A. mogę pośredniczyć w powyższych zadaniach.
Dla zapewnienia ciągłości procesu podczas mojej nieobecności współpracuję w ramach jednego oddziału z dwiema Ekspertkami Finansowymi, które w razie potrzeby są w stanie mi pomóc.